رزواسیون جهانک
رزرو هتل
بیشتر
درباره ما

داستان ما

قصه شکل گیری سیتا از جایی شروع شد که به عنوان یک مسافر با چالش هایی مثل فرآیندهای ناقص رزرو هتل و دغدغه قیمت تمام شده رزرو هتل های داخلی برخورد کردیم. به این فکر افتادیم که چرا با وجود پیشرفت تکنولوژی و بالا رفتن تقاضای مردم برای انجام خریدهای اینترنتی باز هم این چالش ها در رزرو اقامتگاه وجود دارد؟ چرا برای رزرو دلخواه خود باید منتظر تایید مرکز اقامتی می ماندیم؟ چرا اطلاعات کاملی از هتل ها در صفحه رزرو وجود ندارد تا مجبور نباشیم در چندین سایت مختلف جستجو کنیم؟

بنابراین ما برای رزرو آنلاین هتل ها و ارائه اطلاعات کامل از اقامتگاه های مختلف تیم سیتا را تشکیل دادیم. سیتا با نام تجاری «پدیده گردشگری سیتا» از سال 1400 در حوزه رزرو هتل شروع به ارائه خدمت کرد. شما با سیتا می توانید در سریع ترین زمان هر اقامتگاهی اعم از هتل، هتل آپارتمان، اقامتگاه سنتی، بومگردی، مهمانپذیر و... را مشاهده کنید. در صفحه اختصاصی هر هتل اطلاعات کاملی مانند تصاویر کلی اقامتگاه، تصاویر و لیست اتاق ها، امکانات، مقدار فاصله تا جاذبه های گردشگری، لوکیشن، قوانین کنسلی، ساعات ورود و خروج و اطلاعات تکمیلی هتل را ببینید و با آگاهی کامل اقدام به رزرو کنید.

سفری لذت بخش با انتخابی بهتر

خدمات ما

سیتا به عنوان یک مرکز رزرو آنلاین انواع اقامتگاه را برای یک رزرو دلخواه در اختیار شما قرار می دهد. از ملموس ترین خدمات سیتا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

جوایز و مجوزات

loh
لوح تقدیر
enemad
samandehi
انجمن-صنفی-کارافرینی-و-فروشگاه-اینترنتی-تهران
انجمن صنفی کارافرینی و فروشگاه اینترنتی تهران

اعضای تیم سیتا

شبکه های اجتماعی

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سیتا در رسانه های برتر

علی صفری
علی صفری
علی صفری
علی صفری
علی صفری
علی صفری
علی صفری
علی صفری
علی صفری